<
11 неймовірних переваг металопластикових вікон, про які ви повинні знати

11 неймовірних переваг металопластикових вікон, про які ви повинні знати

Коли ви хочете вибрати вікна для свого будинку, потрібно враховувати багато різних факторів. 

До основних характеристик вікон з пластику включають колір, розмір, форму, дизайн, тип скла тощо. Також важливим є матеріал, з якого виготовлені рами. Класичні вікна виготовлялися з використанням звичайних дерев’яних рам, але в наш час все більше людей вибирають металопластикові дверні та віконні рами. Вони виготовлені з різновиду пластику, який називається непластифікованим полівінілхлоридом і який має багато переваг перед класичними матеріалами. 

 1. Вентиляція

Металопластикові, або як їх зазвичай називають – пластикові вікна можуть бути різної конфігурації, що забезпечують ефективну систему вентиляції з ефективним потоком повітря в кімнату. Ефективна конфігурація вікна називається «нахилом і поворотом», що складається з розташування двох вікон, яке можна розташовувати в двох рядкових напрямках, що забезпечує вентиляцію без протягу. Коли в похилій частині відкривається простір, усередині відкривається простір. повернувши вікно до повного відкриття, можна швидко провітрити атмосферу всієї кімнати, це корисно для прибирання або провітрювання.

 1. Низький рівень обслуговування

Пластикові вікна та двері не вимагають регулярного фарбування та ретельного догляду. Вони не гниють і не руйнуються навіть у тропічних та солоних морських кліматах. Таким чином, технічне обслуговування зводиться до простого очищення від  бруду і не вимагає жодних додаткових витрат.

 1. Висока безпека

Дизайн дверей і вікон з пластику є найкращим рішенням для забезпечення високого рівня безпеки. Спеціальна фурнітура та скло, двері та вікна виготовляються та встановлюються спеціалістами, щоб забезпечити підвищену безпеку.

 1. Звукоізоляція

Захист від шуму є важливою характеристикою сучасного вікна, щоб забезпечити комфортне життя як вдома, так і в офісі. Це, очевидно, має велике значення, якщо ви живете біля жвавої дороги або на трасі польоту літаків.

 1. Стійкість до погодних умов

Більше, ніж будь-який інший будівельний матеріал, вікна та двері володіють чудовими характеристиками матеріалів, навіть після років експлуатації. Вони фактично не змінюють своїх основних характеристик при екстремальних температурах та погодних умовах.

 1. Ізоляція

Незалежно від того, в якому кліматі встановлені вікна та двері - вони сприяють створенню комфорту та комфортної атмосфери у вашій оселі. Оскільки їх конструкція запобігає утворенню теплових містків та теплоізоляційна характеристика готового вікна на практиці є дуже хорошою.

 1. Стійкість до шкідників

У теплих та вологих кліматах дерев’яні вікна та двері часто руйнуються термітами та іншими шкідливими комахами, тоді як вікна та двері повністю стійкі до усіх видів шкідників та не потребують додаткової обробки хімічними речовинами.

 1. Максимальна водонепроникність

Вікна та двері з пластику успішно використовуються в басейнах, на морі та в тропічних умовах, без шкоди для поверхні або внутренніх приміщень. Однією з найважливіших переваг є дверні та віконні системи, їх стійкість до сильного дощу та щільне з’єднання.

 1. Довговічність

Матеріал неймовірно жорсткий, тому каркаси можуть протистояти найекстремальнішим умовам і не піддаються впливу гниття та розладу, це є важливим для більш високого значення експлуатаційних характеристик. Покриття також захищене від ультрафіолетових  променів, що запобігає вицвітанню та руйнуванню матеріалу під час тривалого перебування на сонці.

 1. Вогнебезпека

Будівельні норми вимагають щоб вузли та рами для вікон і дверей повинні бути виготовлені з вогнестійких матеріалів, які запобігають зовнішньому загорінню. Пластик ПВХ також є матеріалом, який вимагається будівельними нормами для дотримання правил пожежної безпеки.

 1. На замовлення

Усі пластикові вікна та двері виготовляються за точним технічним завданням замовника, а це означає, що вікна ідеально підійдуть для вашого оселі чи будівлі.