<
Деякі види віконного скла для житла та офісу

Деякі види віконного скла для житла та офісу

Безсумнівно, вікна є невід'ємною частиною вашого будинку. Їх стиль та естетика відіграють величезну роль у формуванні аури вашого інтер’єру. Незалежно від стилю та форми вікон вашого будинку, одним із ключових елементів, без якого вони залишаються незавершеними, є віконне скло.

Правильний вибір віконного скла може зіграти вирішальну роль у доповненні вашого будинку та підвищенні його функціональності. Не тільки елегантний зовнішній вигляд скла може додати вашому житлу візуальну привабливість, але й правильне віконне скло може запропонувати низку переваг, таких як безпека, конфіденційність, енергоефективність тощо. З іншого боку, неправильний вибір віконного скла може залишити ваші вікна неживими як з точки зору зовнішнього вигляду, так і з точки зору корисності. Ось чому вибирайте правильне віконне скло, не турбуючись про ціни на нього, оскільки правильне віконне скло дає вам переваги, які цілком варті ціни.

Ось деякі з найпоширеніших типів віконного скла , які ви можете вибрати для своїх будинків та осель.

Акустичне (шумозахисне) скло

Шумове забруднення стає все більшою проблемою у жвавих мегаполісах. Ваш будинок повинен забезпечити вам перепочинок від зовнішнього шуму, але якщо зовнішній шум продовжує фільтруватися всередину, він може перешкодити вам отримати повноцінний сон і відпочинок. Крім того, тривалий вплив гучного шуму може мати шкідливий вплив на ваше здоров’я. На щастя, акустичне віконне скло є одним із таких рішень, яке може допомогти із шумоізоляцією у ваших будинках. Використовуючи звуконепроникне скло або акустичне скло у вікнах свого будинку, ви можете спокійно розслабитися та насолоджуватися глибоким сном.

Акустичне скло виготовляється з двох шарів або листів стандартного скла, які скріплені між собою проміжним шаром. Скло ламінують разом із проміжним шаром полівінілбутиралю (PVB) між ними. Цей спеціальний проміжний шар PVB відповідає за поглинання шуму та запобігання передачі звукових коливань на іншу сторону. Установка акустичного віконного скла може зменшити майже 90% зовнішнього шуму.

Конфіденційне скло

Скло завжди було популярним матеріалом в індустрії вікон, але власники будинків часто не впевнені в цьому продукті через відсутність конфіденційності. Однак, на щастя, завдяки інноваційним технологіям скла, про конфіденційність легко подбати.

Якщо конфіденційність є однією з ваших основних турбот, то вибір матового скла може бути ідеальним вибором. Матове скло - це скло, яке стає непрозорим за допомогою процесу кислотного травлення або піскоструминної обробки. Матове віконне скло може затьмарити огляд і забезпечити високий ступінь конфіденційності, водночас пропускаючи світло. Цей тип віконного скла можна використовувати в спальнях і ванних кімнатах. Матове скло також є чудовою альтернативою жалюзям та шторам, особливо у ванній кімнаті. Встановивши цей тип віконного скла , ви зможете відчути елегантність скла без шкоди для вашої конфіденційності.

Сучасні домовласники завжди шукають способи впровадити передові технології у свій стиль життя. Найрозумніше та найсучасніше рішення для захисту конфіденційності, яке ви можете включити у свій будинок — це розумне скло. Скло, що перемикається, розумне скло може змінюватися з прозорого на непрозоре або навпаки. Розумне скло може забезпечити вам конфіденційність на вимогу за допомогою перемикання кнопки. Виготовлене з використанням сучасних технологій це віконне скло дозволяє вам контролювати свою конфіденційність за вашим бажанням.

Безпечне скло

Для кожного домовласника особиста безпека та безпека його будинку є першочерговим завданням. Простий спосіб підвищити безпеку вашого будинку – це вибрати безпечне скло. Ви можете придбати безпечне скло в двох варіантах - загартоване скло та багатошарове скло.

Багатошарове скло виготовляється шляхом стиснення двох листів скла зі спеціальним проміжним шаром з полівінілбутиралю (PVB), вставленим між ними. З іншого боку, загартоване скло виробляється за допомогою процесу теплового або хімічного загартування. Відомо, що загартоване скло в чотири-п’ять разів міцніше звичайного скла такого ж розміру. Завдяки способу їх виготовлення обидва ці види скла мають більшу міцність, ніж звичайне скло, тому не можуть бути легко розбиті. З цими типами віконного скла вам не доведеться турбуватися про те, що грабіжники чи зловмисники проникнуть у вашу власність, оскільки ці типи скла забезпечують високий рівень стійкості до проникнення.

Інший спосіб, яким обидва ці типи скла можуть забезпечити підвищену безпеку вашого будинку, полягає в тому, що обидва  типи безпечного скла не розбиваються на гострі, зазубрені уламки, на відміну від звичайного скла. При розбитті загартоване скло розбивається на нешкідливі тупі шматки, які не завдають травм. З іншого боку, багатошарове скло не розсипається, коли розбивається. Шматки залишаються приклеєними до проміжного шару PVB, не розпадаючись. Це робить їх найбезпечнішим вибором для будинків, особливо якщо у вашому домі є маленькі діти.

Скло з контролем сонячних променів

Однією з найбільш значущих потреб сьогодення є енергоефективність та економія енергії, як з точки зору тепла, так і світла. Одним із таких варіантів віконного скла , який може забезпечити оптимальне управління денним світлом і відблисками, а також блокувати шкідливі ультрафіолетові промені сонця, є скло для контролю сонячних променів.

Скло з контролем сонячними променями — це скло зі спеціальним покриттям, яке може зменшити кількість тепла, що надходить у будівлю. Це скло відбиває та поглинає сонячне тепло і допомагає контролювати відблиски. Вибравши скло з керуванням сонячними променями, ви зможете зберегти прохолоду в інтер’єрі свого будинку, не зменшуючи кількість природного світла, що потрапляє у ваш простір. Це зменшує використання кондиціонерів, тим самим зменшуючи ваші рахунки за електроенергію. Оскільки сонячне регулююче скло не впливає на кількість природного світла, що надходить усередину приміщення, протягом дня ваше приміщення залишатиметься яскравим. Це також зменшить вашу потребу в штучному освітленні та ще більше зменшить ваші рахунки за комунальні послуги та зробить ваш будинок енергоефективною зоною. Крім того, сонячне скло також може захистити інтер’єр вашого будинку від шкідливих ультрафіолетових променів.

Ціна такого віконного скла коштує величезної суми грошей, яку ви заощадите на своїх рахунках за комунальні послуги, тому не уникайте включення цього скла у свої будинки та оселі. Більше того, віконне скло сонячного контролю  можливо легко використовувати в будь-якій кімнаті вашого будинку.

Виберіть найкраще віконне скло для свого будинку та поєднайте його з якісними пластиковими віконними рамами. Ми надаємо широкий асортимент виробів для встановлення пластикових вікон, які можна налаштувати відповідно до ваших побажань. Всі наші рішення розроблені експертами, щоб гарантувати енергоефективність, безпечність, та мінімальне обслуговування тощо.

Щоб отримати індивідуальні пропозиції щодо пластикових вікон та дверей для ваших будівель та осель, зверніться до нас!