<
Ознаки необхідності проведення обслуговування, ремонту або заміни металопластикових вікон

Ознаки необхідності проведення обслуговування, ремонту або заміни металопластикових вікон

Дійсно, ніщо не триває вічно, але пластикові вікна мають багаторічний термін служби. Завдяки своїй довговічності, простоті обслуговування та міцності пластик ПВХ став кращим матеріалом для вікон та дверей у сучасному житловому просторі. 

Багато домовласників обирають пластик, оскільки він має ряд переваг і є одним із найдовговічніших матеріалів.

Через ці властивості ми, як правило, починаємо не помічати пасивні та не привертаючи уваги пристрої, такі як пластикові вікна, оскільки вони відходять на другий план у порівнянні з іншими предметами побуту, такими як декор, фурнітура, дисплеї та ін. Проте, рекомендується регулярно перевіряти свої пластикові вікна, оскільки вони можуть бути зношеними і потребують обслуговування, ремонту або навіть заміни.

Зазвичай є багато ознак того, що пластикове вікно не відповідає своїм характеристикам і починає вимагати того чі іншого обслуговування. Не варто ігнорувати ці ознаки, оскільки пошкоджене вікно може бути небезпечним для тих, хто наближається до нього. Пошкоджені або зношені вікна також виглядають не дуже привабливо та впливають на загальний вигляд вашого будинку. Вам цікаво, коли необхідне обслуговування для ваших вікон? Читайте далі, і ми сподіваємося що дана інформація буде корисною для Вас.

Вікна виглядають зношеними

Відомо, що пластикові вікна зберігають свій первозданний вигляд протягом щонайменше двох десятиліть або більше, залежно від бренду, у якого ви їх купуєте. Але через неправильне обслуговування, екстремальні умови, надмірне використання або перевірку часом вони можуть почати виглядати зношеними і непривабливими. Вікна можуть мати зміну кольору, дрібні відколи або тріщини, плями тощо. Пластик ПВХ також може деформуватися через тривале перебування на сонці. Це ознака того, що пора замінити вікна.

Рахунки за тепло / електро енергію незрозуміло високі

Чи були останнім часом ваші рахунки за опалення або електроенергію вищими без будь-яких розумних пояснень? Проблема може виникнути через старі та зношені вікна. Хоча пластикові вікна мають одні з найкращих енергозберігаючих властивостей та має низький рейтинг теплопередачі, вони можуть зіпсуватися через роки використання. Як наслідок, ви можете використовувати кондиціонери чи обігрівачі частіше, ніж раніше, що призводить до більших рахунків за електроенергію. У такому випадку слід визвати майстра для огляду встановлених пластикових вікон. В процесі огляду зазвичай перевіряють загальний стан вікон, монтажні та внутрішні теплоізолятори і вирішують доцільність ремонту або заміну існуючих пластикових вікон на нові. Це може різко змінити споживання електроенергії та змінити загальний вигляд вашого будинку.

Видимі пошкодження на пластикових вікнах

Іноді пошкодження видно. Наприклад, коли ваші вікна починають виглядати помітно пошкодженими через тріщини, відколи, деформовані рами, скрип тощо, настав час їх відремонтувати або замінити.

Труднощі відкриття та закриття пластикового вікна

Іноді пластикові вікна виглядають добре, але починають турбувати вас, коли ви їх відкриваєте або закриваєте. Це може бути у вигляді скрипу при відкриванні, деренчання, нестабільності віконної рами, сильного затягування або ослаблення петель тощо. Ви можете викликати фахівця, щоб отримати експертний висновок і вирішити, чи було б ефективніше відремонтувати вікно чи повністю замінити.

Зазвичай ремонт може усунути ці зчіпки. Ви можете затягнути петлі та належним чином змастити їх для плавного відкривання та закривання. Існують різні сервіси для ідеальної фіксації вікна в щілину, щоб воно не розбилося та не випало з рами.

Зменшення звукового блокування

Сучасні будинки побудовані так, щоб зменшити зовнішній шум, щоб кожен простір забезпечував необхідну кількість спокою та тиші. Чималу роль у цьому відіграють металопластикові вікна, оскільки склопакети вікна з багатошарового або загартованого скла можуть значно знизити зовнішній шум до 20-30 децибел. Але якщо вікна не були належним чином закріплені або з часом з’явилися мікро отвори, шум може просочитися через такі щілини та отвори.

Якщо, стоячи біля вікна, ви чуєте посилені звуки, це означає, що ваше вікно досягає свого життєвого циклу. Це може статися, якщо вікно не закривається належним чином, що спричинено деформованою рамою, ослабленими петлями або несправністю запірного механізму. Це також може ввести холодне або гаряче повітря і змусити вас використовувати електричні прилади для регулювання температури.

До вас

Пошкоджені або старі вікна не тільки впливають на інтер’єр вашого будинку, але вони також можуть бути небезпечними для мешканців будівлі, якщо пластикове вікно зруйнується або розіб’ється скло. Якщо ви помітили ці ознаки на своїх пластикових вікнах, можливо, настав час їх відремонтувати або замінити.

Зв’яжіться з експертами, щоб отримати професійну думку та полагодити свої вікна якомога раніше!