<

Професійний монтаж металопластикових вікон та дверей (монтаж та демонтаж)

Встановлення металопластикових вікон та дверей

Після того, як ви прийняли рішення про покупку пластикових вікон ПВХ, наступним етапом є їх встановлення. Це важливий крок, але деякі люди можуть не надати особливого значення цьому етапу, хоча він не менш важливий, ніж вибір та покупка пластикових вікон – погано або неправильно встановлені вікна можуть зіпсувати зовнішній та внутрішній вигляд ваших будинків та офісів. Також швидше за все вони не будуть повноцінно виконувати всі свої функції - вологонепроникності, теплоізоляції, шумоізоляції тощо.

Неправильно встановлені пластикові вікна можуть втратити міцність конструкції, що загрожує безпеці вашої родини або співробітників. Тому завжди потрібно встановлювати пластикові вікна ПВХ правильно, маючи досвід та розуміння процесу. А найкращий спосіб зробити це – звернутися за допомогою до професіоналів.

Після того як враховані всі нюанси щодо вибору пластикових вікон, а самі вікна замовлені – настає день доставки.

Доставка

Металопластикові вікна доставляють на спеціально обладнаному автомобілі до місця, вказаного при оформленні замовлення (Договору). Після вивантаження за адресою здійснюється підйом конструкцій (пластикових вікон, дверей, склопакетів тощо) на об'єкт. Якщо це квартира та габаритні конструкції то, як правило ліфтом або сходовими прольотами, проте в деяких випадках підйом проводиться з використання тросів, блоків або спец. техніки.

Підготовка

Монтажники роблять зовнішній огляд доставлених вікон та контрольний замір отвору та конструкцій, щоб перевірити, чи відповідають розміри старих вікон тим, що вам доставили. Після контрольного виміру вони приступають до демонтажу конструкції, яка замінюється, та підготовки отвору для встановлення нових пластикових вікон. Зазвичай, якщо роботи відбуваються в панельних або цегляних будинках зі старими дерев'яними вікнами, то при демонтажі відбувається зняття стулок та їх демонтаж, розпил віконної коробки, видалення різноманітного наповнювача між рамою та віконним отвором, а також проводиться грубе очищення від пилу та сміття. Після цього будівельні відходи, що залишилися, забираються, в межах поверху, в обумовлене із замовником місце.

Монтаж

Встановлення нових пластикових вікон та дверей здійснюється фіксацією конструкції в отворі відносно стіни та вирівнюванням її по горизонталі, вертикалі та діагоналі. Далі проводиться жорстке кріплення її відповідно до монтажної карти, монтаж відливів, встановлення склопакетів і стулок, перевірка всієї конструкції на коректну працездатність та у разі потреби регулювання фурнітури. Після цього проводиться герметизація та, якщо передбачено замовленням (Договором), монтується підвіконня.

Заключний етап

На завершальному етапі, після завершення монтажу нових металопластикових вікон, Замовник перевіряє виконані роботи та працездатність конструкцій. Після цього підписуються документи про виконану роботу (Акти, накладні, гарантійні талони тощо).

Тепер у вас є розуміння того, як відбувається просте встановлення пластикових ПВХ вікон нашими фахівцями. Якщо у вас може виникнути спокуса встановити пластикові вікна самостійно, просто врахуйте, що рішення «зроби сам» часто призводить до неправильної установки і не дає бажаних результатів, крім того, це може призвести до структурних ушкоджень зовнішніх і внутрішніх стін і навіть може бути небезпечним для життя.

Пропонуємо Вам доручити виконання цих робіт нашим фахівцям, тому що ми пропонуємо повний комплекс послуг від початкового процесу вибору пластикових вікон та закінчуючи остаточною установкою та гарантійним супроводом.

Image

ЕТАПИ ВИКОНАННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

Зв'яжіться з нами, отримайте попередній розрахунок та призначте час для замірів

Заміри у зручний для вас час, погодження типу пластикових вікон та склопакетів, розрахунок ціни, оформлення замовлення

Дочекайтеся завершення робіт та оцініть якість

Сертифікати

Вся продукція, що постачається - пластикові вікна, фурнітура, двері ПВХ, підвіконня, відливи і т.д., відповідають нормам якості, безпеки та екологічності. Виготовляється відповідно до норм та стандартів, що діють в Україні, та має необхідну сертифікацію.

Чому слід звернутися до нас?

Великий вибір товарів та послуг недорого

Дружній та професійний колектив

Подарунки, знижки та акції

Офіційна гарантія на товари від виробника

ПЛАСТИКОВІ ВІКНА, ДВЕРІ ТА СУПУТНІ ТОВАРИ. КИЇВ, ІРПЕНЬ, БУЧА, ГОСТОМЕЛЬ, БРОВАРИ ТА БОРИСПІЛЬ. ВСТАНОВЛЕННЯ ВІКОН, РЕМОНТ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ ДВЕРЕЙ І ВІКОН ПВХ. ВИЇЗД НА ЗАМІРИ. НИЗЬКІ ЦІНИ. КУПИТИ ОКНА, ДВЕРІ ТА ВСЕ НЕОБХІДНЕ ДЛЯ РЕМОНТУ ВІКОН І ДВЕРЕЙ


Контакти для зв'язку: 
+380935123213 (Viber, Whatsapp, Telegram)
+380677456507
trade@okoshki.in.ua


ЗАПОВНИТИ ЗАЯВКУ:

Відгуки та цитати

×

Дозвольте ми передзвонимо!

Заповніть форму нижче та натисніть кнопку, щоб надіслати, ми передзвонимо вам у дуже короткий час